Kariera

Napisz do nas :

Kariera w belmed

Jeśli jesteś specjalistą z pasją, gotowym podjąć wyzwanie i pracować w dynamicznie rozwijającym się środowisku, BELMED to miejsce dla Ciebie! Jesteśmy ciągle w poszukiwaniu zdolnych i zaangażowanych osób do naszego zespołu. Nasz sukces budujemy dzięki ludziom, którzy z entuzjazmem i zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków.

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami, przesyłaj swoje CV na adres: kariera@belmed.pl.

Wymagania:

  • Dołącz do swojego CV klauzulę o ochronie danych osobowych. Bez niej nie będziemy mogli rozpatrzeć Twojego zgłoszenia.

Klauzula RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 roku, poz. 1000 oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Pamiętaj, że masz prawo wglądu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania czy usunięcia. Szanujemy Twoją prywatność i gwarantujemy bezpieczeństwo przekazywanych nam informacji.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Close-up of female candidate shaking hands with a businesswoman during job interview in the office.